[vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1507892272303{padding-bottom: 60px !important;}”]Nasza historia zaczyna się w 2012 roku, od otwarcia składu opału w Warszawskim Rembertowie. Początkowo byliśmy małą rodzinną firmą. Stopniowo, ciężką pracą zdobywaliśmy lokalny rynek i budowaliśmy wizerunek naszej firmy. Tak jak dzisiaj naszym priorytetem było zadowolenie klienta z produktu  wysokiej jakości, dlatego przez cały ten czas szukaliśmy producentów oferujących coraz to lepsze materiały opałowe.
Usługi naszej firmy szybko zyskały na popularności, zamówienia zaczęły się pojawiać nawet z najdalszych zakamarków Warszawy. Nawiązaliśmy współpracę z innymi składami opału, firmami instalującymi nowoczesne piece a także z marketami budowlanymi na terenie całej Polski.

 

W 2015 roku utworzyliśmy własną markę pelletu przy współpracy z  dużym składem opału w Brwinowie. Nasze produkty pojawiły się w wielu domach i firmach w całej Polsce. W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z producentem węgla o niespotykanych parametrach. W tym samym roku oficjalnie rozpoczął się projekt “pure fuels” chociaż idea wprowadzania na rynek czystych i ekologicznych materiałów opałowych towarzyszy nam od samego początku.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której trzy pokolenia budują jej wizerunek. Dlatego rozumiemy czym jest oszczędność, przedsiębiorczość i nowoczesne technologie. Towary, które sprzedajemy są najwyższej jakości i spełniają wszelkie wymagane normy. Promujemy pro-ekologiczne i odpowiedzialne rozwiązania względem dostępnych paliw energetycznych oraz systemów ich wykorzystania.

Ponadto, angażujemy się w ekologię również na wielu innych płaszczyznach.
Część środków ze sprzedaży naszych produktów przeznaczamy na sadzenie nowych drzew, prowadzimy aktywną politykę informacyjną która ma na celu walkę ze smogiem i zanieczyszczaniem powietrza. Poza działaniami na rzecz środowiska wspieramy m.in. ośrodki pomocy społecznej, dostarczając ich podopiecznym ekologiczny opał.

 

Dzięki doświadczeniu, solidności oraz fachowej obsłudze cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy niezmiennie  rekomendują naszą firmę jako profesjonalnego i uczciwego partnera.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]