[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” el_class=”center” css=”.vc_custom_1504475860763{padding-bottom: 60px !important;}”][vc_column el_class=”center”][vc_column_text]

WĘGIEL KAMIENNY

 

Węgiel dostępny w pure fuels project cechuje najniższa w Europie zawartość siarki i innych zanieczyszczeń. Świetnie się spala, jednocześnie emituje rekordowo niskie ilości pyłu a pozostały popiół nie zawiera spieków i ma strukturę lekkiego, drobnego pyłu.

Węgiel marki PFP sprawdzony jest przez naszych klientów a jego parametry potwierdzone są badaniami Głównego instytutu górnictwa w Katowicach, Instytutu Energetyki a także innych instytucji badawczych (w tym międzynarodowych).

Nasz węgiel pakowany jest w Polsce w wytrzymałe worki. Warto dodać że są one produkowane częściowo z odzysku, dlatego można je uznać za ekologiczne. Są bardzo wytrzymałe, posiadają specjalny system wentylacji dzięki czemu zapewniają węglowi doskonałe warunki. W praktyce jest to wygodne rozwiązanie, umożliwia łatwy i stosunkowo czysty transport do kotłowni lub pomieszczenia grzewczego. Każdy worek pakowany jest automatycznie na nowoczesnych taśmach produkcyjnych, dzięki czemu klient ma pewność iż faktyczna waga zamówionego węgla pokrywa się z zamówieniem. Worki są ułożone na palecie i zabezpieczone.

Za pośrednictwem firmy logistycznej produkt (paleta na której znajduje się zapakowana w worki i ułożona tona węgla) zostanie dostarczony pod wskazany w formularzu adres.

 

 

Przejdź do sklepu

 

 

PELLET

 

Nasz pellet klasy A1 posiada certyfikat SGS, produkowany jest z czystych trocin drzewnych., jest produktem przyjaznym środowisku, nie zawiera żadnych spoiw i lepiszczy.Pomimo tego jest zwarty dzięki nowoczesnej technologii prasowania i ligninie zawartej w suchych trocinach sosnowych czyli mówiąc w skrócie naturalnym i ekologicznym spowem. Cechują go wysokie wartości energetyczne, jest kaloryczny i nie spieka się a produkcja dymu w wyniku spalania jest znikoma. Doskonale nadaje się do pieców z półautomatycznym i automatycznym podajnikiem.
Dostępny jest w rozmiarze 6mm.

Parametry naszego pelletu potwierdzone są poniższymi badaniami:

 

Pellet uznawany jest za jeden z najbardziej ekologicznych i wygodnych w użytkowaniu materiałów opałowych, dzięki czemu zyskuje na popularności w Polsce jak i zachodniej Europie.

 

Przejdź do sklepu
6mm

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]